Прем’єр Британії оголосив про відставку

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що кожне його рішення було спрямоване на благо країни, а тому вирішив піти у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Стармер вже звернувся до національного виконавчого комітету партії з проханням затвердити графік проведення виборів лідера. Він залишиться на посаді прем’єр-міністра до закінчення виборів, щоб забезпечити впорядковану передачу влади. При цьому вже відомо, що мер Великого Манчестера Енді Бернем планує висунути свою кандидатуру на посаду лідера Лейбористської партії. Стармер прийняв рішення про відставку, оскільки втратив підтримку у власній партії, і цей крок став необхідним.

Залишити відповідь