В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

Українська поліція розкрила масштабну схему втручання у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів, що призводило до збитків державі. Організатором незаконної діяльності був мешканець Львівщини, який вже мав судимість за схожі злочини. Учасники схеми обслуговували лічильники, втручалися у їхню роботу та координували дії в різних областях. За послуги змовників клієнти платили менше грошей державі. Правоохоронці затримали одного з причетних після отримання хабара та провели обшуки, вилучивши необхідне обладнання. За цей злочин фігурантам загрожує до 15 років ув’язнення.

Залишити відповідь