Султанат Оман у співпраці з Міжнародною морською організацією ООН відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден в Ормузькій протоці без стягування митних зборів. Це рішення прийнято у зв’язку з важливістю протоки для світової економіки та дотриманням міжнародного права, що гарантує свободу судноплавства. Всі судна, що хочуть скористатися цим маршрутом, повинні взаємодіяти з ІМО та дотримуватися визначених координат. Цей крок є результатом угоди між США та Іраном. Також наголошується, що за останню добу через протоку пройшло 19 мільйонів барелів нафти. Іран раніше оголосив про закриття протоки, аргументуючи це порушенням умов угоди про припинення вогню, але це було спростувано армією США.
