На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області вирішили евакуювати жителів 12 прикордонних населених пунктів з початку липня. Це рішення було ухвалено після запиту військових. Також продовжено заходи обов’язкової евакуації з семи сіл, де ця процедура почалася взимку. Усього в евакуації беруть участь близько тисячі мешканців, серед яких 120 дітей. Час на завершення евакуації обмежений двома місяцями.

Залишити відповідь