Увечері російські безпілотники продовжили атакувати місто Суми. В результаті нападу постраждала дитина, а також були пошкоджені будинки та автомобілі. Глава Сумської облдержадміністрації Олег Григоров повідомив, що завдяки захисним системам значна кількість безпілотників була знищена ще до того, як вони досягли міста. Один з безпілотників був збитий, але внаслідок цього постраждав 13-річний хлопчик, якому була надана медична допомога. Унаслідок падіння уламків пошкоджено житлові будинки та автомобілі. Уточнюється повна кількість завданих збитків. Григоров також опублікував відео зі знищенням одного з ворожих безпілотників.
