Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Силові підрозділи Російської Федерації сьогодні рано вранці атакували заправні станції у містах Суми та Запоріжжя. Інформацію про це надали в.о. мера Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. Один із свідків вказав, що відбулось попадання українського безпілотника на АЗС в Зарічному районі Сум. Після цього на місці спалахнула пожежа. Подробиці про можливих постраждалих ще уточнюються. Федоров додав, що дим, який спостерігають мешканці Запоріжжя, є наслідком атаки Росії на заправні станції.

Залишити відповідь