У Києві ввели екстрені відключення світла

Сьогодні вранці столиця України, Київ, стала свідком часткового відключення електроенергії. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення, які сталися на лівому березі міста за командою Укренерго. Людей просять ощадливо використовувати електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі не відомо, що саме спричинило ці відключення, а також не виключено, що вони можуть стосуватися і правого берега міста.

Залишити відповідь