На конференції з відновлення України в Ґданську планується підписання 160 угод на суму понад 10 мільярдів євро. Про це заявила прем’єр-міністр Юлія Свириденко. Також відомо, що участь у заході візьмуть понад 80 українських компаній та 2 тисячі представників бізнесу з різних країн. Окрім того, буде запущено нову Енергетичну платформу, яка стане інструментом для залучення міжнародної підтримки у сфері енергетики. Свириденко також зазначила, що основними пріоритетами є безпека, енергетична стійкість, розвиток приватного сектору та залучення інвестицій. Попередньо було відомо, що президент Зеленський не візьме участь у конференції, а делегацію очолить саме прем’єр-міністр Свириденко.
