На Дніпропетровщині розкрили схему незаконного користування надрами, яка була організована на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом 2019-2025 років це підприємство здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без відповідних дозволів. Незаконно видобуто понад 400 тисяч кубічних метрів підземних вод, що призвело до збитків державі на суму понад 85 мільйонів гривень. Директору цього підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.
