У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС

У п’ятницю ввечері російські військові атакували місто Запоріжжя. Внаслідок цього сталася пожежа на автозаправній станції та одному з підприємств, також були пошкодження у житловому районі. Голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що пожежу на одному з підприємств викликав російський безпілотник. Щасливо, без постраждалих. Також була зафіксована пожежа на автозаправній станції та пошкодження житлового будинку, де одна людина отримала поранення. Федоров також попередив про можливість застосування керованих авіаційних бомб і нових вибухів у місті.

Залишити відповідь