У ніч з 26 на 27 червня російські війська вчинили атаку безпілотниками на один з районів Сумської області. У результаті цього постраждали 10 людей. Очільник ОВА Олег Григоров повідомив у Telegram, що російські дрони атакували Охтирський район, завдаючи шкоди приватним будинкам та автозаправним станціям. Військові зауважили, що росіяни використали велику кількість безпілотників, деякі з них летіли на низьких висотах, ускладнюючи їх виявлення та збиття. У результаті атаки одна жінка отримала важкі поранення і була госпіталізована з опіками, її стан оцінюється як важкий. Ще дев’ять постраждалих отримали медичну допомогу на місці. Поки що розмір завданих пошкоджень з’ясовується.
