Іран та США підписали угоду про припинення вогню, але виникли конфлікти через порушення цієї угоди. Американські війська відповіли на атаку іранського безпілотника, що завдала удару по вантажному судну. Обидві сторони звинувачують одна одну в порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що США дотрималися угоди і готові реагувати на будь-яке насильство. Президент Трамп раніше звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню.
