Сьогодні вночі окупанти з Росії запустили декілька балістичних ракет у бік Києва. Прогриміло принаймні сім вибухів, і вже є інформація про наслідки. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив, що в районі Дарниці внаслідок атаки РФ виникли пожежі за декількома адресами. Один постраждалий внаслідок цього інциденту. Ткаченко також зазначив, що одна з пожеж сталася неподалік від житлового будинку, а інша в СТО. Також пожежа охопила нежитлову будівлю.
