У Севастополі, який знаходиться під окупацією, вводяться обмеження на роботу транспорту та великих торговельних об’єктів. Також тимчасово забороняються вуличні заходи, а протягом двох днів не буде продажу пального. Квазігубернатор міста Михайло Развожаєв оприлюднив це рішення після засідання оперативного штабу. Пальне не буде доступне для продажу 22 та 23 червня, окрім для транспорту “спеціальних служб”, які забезпечують життєдіяльність міста. Громадський транспорт буде працювати з 05:30 до 21:00. Пороми припинять курсувати, залишаться лише пасажирські катери. Великі торговельні об’єкти працюватимуть з 07:00 до 20:00, а кафе та заклади громадського харчування – з 08:00 до 20:00. Освітлення на вулицях не буде включатися через можливі перевантаження електричних мереж. Також скасовуються вуличні заходи з 22 червня і до подальшого вказівки.
