У Києві сьогодні зранку в окремих районах міста виникли проблеми з електропостачанням. Спочатку світло зникло у лівобережній частині міста, а потім проблема поширилася на правий берег. Мешканці Дніпровського та Дарницького районів стали першими, хто залишився без електроенергії. Також повідомляється про перебої зі світлом в Голосіївському районі. Через це тимчасово призупинено рух фунікулера. Інформацію про ситуацію публікують місцеві пабліки.
