У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, які призвели до перебоїв з електропостачанням у деяких містах. Жителі різних районів півострова почали повідомляти про вибухи, які чулися, зокрема, в Армянську, Феодосії, Севастополі та Сімферополі. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. У соцмережах почали з’являтися повідомлення про відсутність світла у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Зазначено, що під час попередньої атаки на Таврійську ТЕС пошкодження вже були зафіксовані. Наразі офіційної інформації від окупаційної влади щодо наслідків вибухів немає.
