Сьогодні вранці у семи областях України сталося відключення електропостачання через атаки російських агресорів на електромережі. Ситуація найскладніша у Донецькій та Херсонській областях, де було пошкоджено обладнання. Також через обстріли знеструмлені деякі райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі. Зростання споживання електроенергії пояснюється підвищенням температури повітря, яке призводить до активного використання кондиціонерів. Енергетики радять громадянам змінити час активного споживання електроенергії на період, коли сонячні електростанції працюють найефективніше – з 10:00 до 16:00.
