“Слава Україні”: акаунт мера Москви зламали

Особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано у вечірній час 21 червня. На каналі з’явилися повідомлення про пожежу в Москві, підтримку України та збір коштів для української армії. Ці повідомлення зникли, а канал відновлено. Собянін не постраждав, але це сталося в день його 68-річчя. Це другий випадок злому його Telegram-каналу, який використовується для публікації офіційних анонсів.

Залишити відповідь