Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свою думку щодо початку команди у кваліфікації Ліги Європи. Він зазначив, що жодних легких суперників у таких турнірах не буває, тому вони готові зустрітися з румунською Університатею Клуж. Тренер підкреслив, що команда має підготуватися до гри у найкращому стані і бути готовою перемагати будь-який супротивник. Динамо буде аналізувати сильні та слабкі сторони суперника, але при цьому не змінюватиме свої принципи підготовки. Тренер закликав команду до серйозності та високого рівня конкуренції, підготовляючись до майбутніх поєдинків.

Залишити відповідь