Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Суди винесли обвинувальні вироки у двох справах про смертельні ДТП. У першій справі правоохоронець збив 23-річну дівчину на пішохідному переході у Сумах і отримав 5 років ув’язнення, а також моральну компенсацію для сім’ї загиблої. У другій справі військовослужбовець перевищив швидкість у Чернігівській області, збив жінку на дорозі і отримав 4 роки ув’язнення. Також триває розслідування ще однієї справи про ДТП на Донеччині, де правоохоронець зіткнувся з іншим автомобілем, в результаті чого його пасажир отримав тяжкі травми.

Залишити відповідь