Конституційний суд Чехії зобов’язав уряд пустити президента на саміт НАТО

Конституційний суд Чехії вирішив, що президент Петр Павел має брати участь у липневому саміті НАТО в Анкарі. Вони визнали, що участь президента у таких заходах є важливою та це повинно бути забезпечено урядом. Це рішення було прийняте після конфлікту між президентом та урядом щодо представництва Чехії на саміті.

Залишити відповідь