Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

На Івано-Франківщині виявили корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії Косів. Організаторкою цієї схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка втягнула ще чотирьох осіб. За період з 2019 по 2024 рік у санаторії офіційно працевлаштовували 37 осіб, які не виконували жодних обов’язків, але отримували зарплату та премії. Організаторка використовувала свій досвід в бухгалтерії для контролю фінансових операцій і документообігу. Підозрюваним оголошено підозру за незаконне заволодіння майном у великих розмірах, а суд встановив заставу для них. Досудове розслідування триває під процесуальним контролем обласної прокуратури.

Залишити відповідь