Президент України Володимир Зеленський оголосив, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. Зеленський наголосив, що ця інформація надійшла від Головкому та розвідки, хоча він не може підтвердити, чи були ретранслятори демонтовані, але вони дійсно не працюють. Раніше президент вимагав від Лукашенка демонтувати ці ретранслятори протягом тижня. Зазначимо, що це обладнання було використане для нанесення ударів по деяких українських областях.
