Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці

У результаті ударів по території Росії вдалося знищити понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту поблизу Санкт-Петербурга. Президент України Володимир Зеленський заявив про це у своєму Телеграм-каналі. Він також повідомив про успішні удари на російські військові підприємства, що виробляють важливі компоненти для армії РФ, зокрема радіоелектроніку. Розвідники підтвердили досягнення стратегічних цілей у рамках війни та наближення до миру.

Залишити відповідь