Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Український військовий заявив, що російський безпілотник вчинив атаку на автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цього інциденту постраждали троє мирних жителів, які знаходилися на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі встановлюються всі подробиці цієї атаки.

Залишити відповідь