Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз

Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран не стягує жодних платежів з суден, які проходять через Ормузьку протоку. Трамп уточнив цю інформацію в своїй соцмережі, викриваючи “провокаційні фейкові новини”, які стверджують протилежне. Він також зазначив, що США не надавали Ірану жодних грошей та не розблоковували заморожені іранські активи. Трамп запевнив, що якщо це виявиться неправдою, то Вашингтон вийде з переговорів з Тегераном. Крім того, він оголосив про намір закуповувати продовольство для іранського населення виключно у виробників США. Також варто зазначити, що Оман разом з Міжнародною морською організацією відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден в Ормузі без стягування митних зборів.

Залишити відповідь