У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі майже 87,5 млн грн. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи шляхом прокладання газопроводу до багатоквартирного будинку і використовували газ для опалення місцевої котельні. Нафтогаз передав всі матеріали правоохоронним органам для притягнення винних до відповідальності. Крім того, Нафтогаз планує вимагати компенсації завданої шкоди і незабаром оприлюднити імена організаторів цієї схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу споживачами призводять до величезних збитків, тоді як країна має проблеми з газопостачанням через російські атаки на газові об’єкти.
