У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго. Цю інформацію оприлюднило Міністерство охорони здоров’я Франції та повідомив про це France24. Лікар зараз знаходиться в ізоляції, а контакти з ним відстежують медичні служби. Уряд Франції зазначив, що загроза для населення Європи загалом є низькою.
