Служба безпеки України разом з Національною поліцією виявили шахрайську схему розкрадання бюджетних коштів у Черкаській області. Колишній міністр охорони навколишнього природного середовища, який працював за часів Януковича, вважається співучасником цієї схеми. Він став співвласником місцевої аграрної компанії, яка отримала державний грант на розвиток, але замість цього кошти були привласнені групою осіб. Під час обшуків у них вилучили комп’ютери та документи, які підтверджують злочинну діяльність. Поки що підозрюваним пред’явлено кілька статей Кримінального кодексу України. Також, у інших областях України подібні випадки розкрадання грошей бюджету вже були виявлені, зокрема на Житомирщині та у Харківській області.
