Міський голова на Київщині був звинувачений у підпорядкуванні землі та розтраті грошей з бюджету на суму понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, він влаштовував схему отримання земель водного фонду через посередників, які потім продавали їх третім особам. Також він незаконно переносив земельні ділянки на більш цінні території та розтратив бюджетні кошти під час озеленення міста. Прокуратура вимагає тримання під вартою та відсторонення від посади підозрюваного.
