У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла

Сергій Лапін, друг Олександра Усика та директор Usyk17, поділився своєю думкою про те, чому боксер не хоче зустрічатися у рингу з претендентом на титул чемпіона WBC, Агітом Кабаєлом. Він пояснив, що це питання більше стосується бізнесу, ніж особистих відносин. Лапін вважає, що для проведення великого поєдинку потрібна правильна комерційна структура, підтримка телетрансляції та організаторів. Він підкреслив, що якщо у зустрічі з Агітом не буде достатньої підтримки та комерційної вигідності, то цей поєдинок може не відбутися. Лапін також зазначив, що якщо з’явиться відповідна можливість, бій відбудеться, але якщо ні, то завжди є інші можливості для Усика.

Залишити відповідь