США атакували іранські військові цілі

У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) здійснило удари по іранських військових об’єктах відповідно до нападу на комерційне судно в Ормузькій протоці. Під удар потрапили місця зберігання ракет та безпілотників, а також радіолокаційні об’єкти на березі. CENTCOM заявив, що така агресія порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства в міжнародних водах. США продовжують забезпечувати безпечний прохід для комерційних суден і наголошують на дотриманні угоди.

Залишити відповідь