Україна повернула з полону 160 військових

Україна та Росія здійснили обмін полоненими, під час якого додому повернулися 160 українських військових, які були утримувані в полоні з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці ЗСУ з різних військових підрозділів, які захищали Україну на різних напрямках. Серед них були і оборонці Маріуполя. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування та підуть на реабілітацію після тривалої ізоляції у полоні. Координаційний штаб висловив подяку США та ОАЕ за посередництво в організації обміну полоненими. За весь час діяльності штабу звільнено з полону 9606 осіб.

Залишити відповідь