На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону

У легкоатлетичних змаганнях Меморіал імені Віталія Лонського у Бердичеві український спортсмен Олег Дорощук встановив новий світовий рекорд сезону, стрибнувши на висоту 2.33 метри. Його досягнення дозволило йому виграти золоту медаль та обійти чеського спортсмена Яна Штефелу, який раніше мав рекорд 2.32 метри. Хоча Дорощук не зміг піднятися ще вище на 2.35 метри, його виступ був вражаючим. У цьому змаганні також взяли участь Дмитро Нікітін та Вадим Кравчук, які посіли друге і третє місця відповідно.

Залишити відповідь