РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині

У ніч на 27 червня російські військові напали на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській областях. В Запоріжжі під час атаки загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, але ніхто не постраждав. Пожежу швидко загасили. У Харківській області були атаковані дві автозаправні станції, де одна будівля була пошкоджена та загорілася, пошкоджено також техніку. Інша станція також отримала пошкодження від обстрілу. На щастя, в обох випадках обійшлося без постраждалих.

Залишити відповідь