Сьогодні в Україну повернулися семеро цивільних громадян, які були тримані у неволі в Росії. Ця подія сталася завдяки гуманітарній роботі уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця та його російського колеги Яною Лантратовою. Українці віком від 35 до 66 років були незаконно затримані в 2022 році під час окупації різних областей України. Деяких з них затримали через їхні зв’язки з ЗСУ або активну участь у захисті Маріуполя. Одного звільненого українця викрали з дому через те, що його сини служать у Збройних Силах України. Ця новина дуже важлива, оскільки свідчить про важкість ситуації для українців, які опинилися у полоні ворога.
