Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Польща вимагає націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в Гданську через борги, які Росія накопичила за оренду приміщення. Російське консульство в Гданську було закрите у грудні 2025 року, а в квітні електроенергію та опалення відключили через невиплату боргів. Польська влада стверджує, що будівля належить державі, а не Росії. Генпрокуратура Польщі подала позов про націоналізацію приміщення, яке функціонувало як консульство з 1951 року.

Залишити відповідь