Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині

У Сумській області за останню добу 32 людей, включаючи трьох дітей, постраждали від російських обстрілів. У різних громадах області були жертви від влучань безпілотників: в Тростянецькій – жінки і чоловіки віком від 33 до 76 років, в Охтирській – жінка та чоловік, а в Сумській – 22 людини, серед яких двоє немовлят і підліток. Також поранені чоловіки у віці 48 та 36 років у Білопільській та Великописарівській громадах. Раніше росіяни вбили пенсіонера у власному будинку та поранили четверо людей у Конотопі внаслідок обстрілу кінотеатру.

Залишити відповідь