У Києві сталася небезпечна ситуація через ракету, яка впала поруч із житловим будинком після нічної атаки Росії. Мешканці повідомили поліцію, яка евакуювала людей та викликала вибухотехніків. Фахівці вилучили бойову частину ракети та транспортували для знищення. Поліція закликає громадян бути обережними і в разі виявлення підозрілих предметів негайно повідомляти правоохоронців.
