У середу, 24 червня, Держприкордонслужба оголосила про відкриття нового маршруту для туристичних автобусів на кордоні з Румунією через пункт пропуску “Дяківці-Раковець”. До 1 вересня будь-яким автобусам тимчасово дозволено проїзд через цей пункт. Це рішення було ухвалено для полегшення руху туристичних автобусів у популярному українсько-румунському напрямку. Проїзд наразі можливий лише в один бік – на виїзд з України, і діятиме до кінця літа. Водії повинні зареєструватися в системі “Є-черга” та прибути до пункту у вказаний час. Раніше, з 8 по 17 червня, рух через пункт пропуску “Солотвино – Сігету-Мармацієй” був обмежений через ремонт мосту. Також на українському кордоні з Польщею випробовують мобільні скануючі системи з штучним інтелектом для аналізу зображень.
