Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Укренерго повідомило про нові знеструмлення у п’яти регіонах України через російські удари по енергетичній інфраструктурі. Зазначено, що через спекотну погоду підвищилось споживання електроенергії на 3,7%. Енергетики просили громадян використовувати електроенергію економно, особливо у вечірні години, та переносити активне споживання на період роботи сонячних електростанцій.

Залишити відповідь