Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук вразила своїм виступом на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у Румунії. У багатоборстві вона здобула срібну медаль, набравши 112.000 балів. Переможницею стала Дар’я Варфоломеєв з Німеччини. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також успішно пройшла до всіх чотирьох фіналів у окремих вправах. Її виступи в фіналах можна буде побачити у неділю, 28 червня.
