Збірна Хорватії здобула перемогу над збірною Гани з рахунком 2:1 у матчі групового етапу Чемпіонату світу з футболу. Хорвати забили першими на 31-й хвилині завдяки голу Сучича, але Гана зрівняла рахунок на 73-й хвилині за рахунок голу Лукассена. Однак Хорватія забезпечила собі перемогу на 82-й хвилині, коли Влашич забив другий гол для своєї команди. Таким чином, Хорватія завершила груповий етап на другому місці, а Гана – на третьому. У іншому матчі групи Д, ДР Конго здобула перемогу над Узбекистаном з рахунком 3:1. Голи для ДР Конго забили Вісса (двічі) і Маеле, а для Узбекистану відзначився Шомуродов. Зазначимо, що Панама поступилася Англії, а Гана – Хорватії.
