Іран, Катар і Пакистан оголосили про успішний перший раунд переговорів зі США у Швейцарії. Сторони обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, зокрема зупинення санкцій на іранську нафту та розморожування активів Ірану. Домовленості також стосувалися безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Посередники з Катару й Пакистану заявили про позитивну атмосферу переговорів і досягнення значного прогресу. Створено Комітет високого рівня для політичного нагляду за процесом угоди з терміном у 60 днів. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня. Також укладено угоду про створення групи для усунення конфліктів у Лівані за участю Лівану, Катару та Пакистану. Тим часом, президент США Трамп загрожує контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто угоди з Іраном, що може загострити ситуацію.
