Війна в Ірані вимагала від Пентагону близько 40 мільярдів доларів, що включає витрати на боєприпаси, знищену техніку та збитки. Це величезні кошти, які дуже сильно вплинули на економіку США. Ціни на бензин значно зросли, американські домогосподарства витратили більше грошей на енергію через війну, ніж вони могли б витратити без конфлікту. Світ втратив значну кількість нафти через цю війну, що також вплинуло на інфляцію. Ціни ростуть швидше, ніж зарплати, що означає, що гроші не вистачають на все більше і більше.
