США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня і не було продовжено. Це оголосив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. В США пояснили, що часткове послаблення санкцій в березні було пов’язане зі загрозами стабільності світового енергетичного ринку через напруженість у відносинах з Іраном та проблеми з Ормузькою протокою.

Залишити відповідь