Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси і зробити їх вільними для інших боксерів. Він пояснив своє рішення відеозверненням, де зазначив, що це не кінець його кар’єри, а лише новий початок. Раніше бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC, але Усик вирішив відмовитись від захисту титулу. На ухвалення рішення щодо бою дали 30 днів, але українець вирішив залишити пояси. Усик виразив подяку всім і заявив про свої майбутні плани у спорті.

Залишити відповідь