Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я

Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоду про припинення вогню. Стверджується, що один іранський безпілотник пошкодив одне з суден, але корабель зміг продовжити рух. США збили ще три безпілотники, які намагалися атакувати той же корабель. Трамп назвав цю дронову атаку “безглуздим порушенням” угоди про припинення вогню. Наразі не відомо, яке саме судно постраждало та коли це сталося, але ЗМІ повідомляли про атаку біля узбережжя Оману. Важливо відзначити, що США та Іран ведуть переговори щодо умов мирної угоди, включаючи проходження суден через Ормузьку протоку та урегулювання питань щодо урану. Згідно тимчасової угоди, обидві сторони мають 60 днів на узгодження деталей.

Залишити відповідь